Satın alma ve satın aldıktan sonraki aşamalar;

Uygulamanızın Applestore ve Google Play’de yayınlanması için gerekli bilgilerin sağlanması ve bazı gerekli prosedürlerin yerine getirilmesi gerekmektedir.

Kubit webcep hem bilgisayarınızda hem telefonunuzda çalışan bir uygulamadır. Bilgisayardaki web siteleri için domain adresleri ve bunların kontrol bilgileri gerekmektedir. Uygulamayı satın almak isteyen şahıs veya firmalar mevcutta kullandıkları web sitelerini veya domain adresini kullanılabilirler.Talep halinde istenilen müsait domain adresleri de alınabilmektedir.

Kullanıcı adı ve şifresini alan şahıs ve firmalar kendi web sitelerini ve mobil uygulamalarını tasarlamaya ve ürünlerini yerleştirmeye başlayabilirler. Mobil uygulamanın yayınlanması ve müşteriler tarafından indirilebilir hale gelmesi için IOS’ta APPLE SOFTWARE CO., ve ANDROID’te ise GOOGLE LLC tarafından kontrol edilmesi ve onaylanması gerekmektedir. Bunun için müşteri tarafından uygulamaya yazılan bilgi ve yerleştirilen ürünlerin gerçek ve doğru olması gerekmektedir. Müşteri tarafından yerleştirilen ürün ve bilgiler tarafımızdan kontrol edildikten sonra IOS veya ANDROID kontrolü için gönderilmektedir.Gereken onaylar alındıktan sonra uygulamanız müşterileriniz tarafından indirilmeye başlanabilmektedir. ANDROID’te daha kısa zamanda onaylanan uygulamalar, IOS’ta APPLE’ın uyguladığı politikalar nedeniyle daha uzun sürede alınabilmektedir. Eksik / Yanlış doldurulan bilgiler veya program içeriğinin boş bırakılması halinde onaylar alınamamakta ve uygulama kullanım aşamasına geçememektedir. Bu nedenle bilgilerin boş bırakılması, eksik ve/veya yanlış doldurulması durumunda onay alınamaması ve bu sebeple uygulamanın kullanılamaması hususundaki sorumluluk firmamıza ait değildir.

webcep Paketi

5.500TL Tek Seferlik

* Web sitesi
* iOS Uygulama
* Android Uygulama
* Kontrol Paneli

*Fiyata KDV Dahil Değildir

Yıllık Bakım Hizmeti

İlk Yıl Ücretsiz!
$189 /Yıllık

* İşletim sistemlerinin güncellemelerine uyumluluk
* Ürün resimleri için barındırma hizmeti
* Uygulama içinde kullanılacak resimler için barındırma hizmeti
* Kontrol paneli güncellemeleri
* Sipariş ve (varsa) ödeme sistemleri güncellemeleri
* Eposta temini
* 10,000 adete kadar ürün yükleme kapasitesi

*Fiyata KDV Dahil Değildir