Sıkça Sorulan Sorular

Kullanıcı Bilgileri

Firmamızla temasa geçmeniz durumunda üyeliğiniz ve uygulamanız iptal edilecektir. Üyelik ücretleri yıllık olarak alınmakta olup, ücreti ödenen yılı doldurmadan üyelik iptal edilmesi talebi durumunda ücret iadesi yapılamamaktadır.
Kontrol paneline giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan profil butonuna dokunarak üyelik bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz.
Kontrol paneline giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan profil butonuna dokunarak açılan ekrandan giriş şifrenizi değiştirebilirsiniz.
Kontrol paneline giriş sayfasında “Şifremi Unuttum” butonuna basarak ve talimatları takip ederek yeniden giriş şifresi alabilirsiniz.

Panel Kullanımı

Eğer ürün fotoğrafınızı eklerken sorun yaşıyorsanız buradaki videoları izleyerek tekrar deneyebilirsiniz.

 

Kontrol paneline girdikten “İşletmenin Tanıtımı” kısmından, işletmenizle ilgili bilgiler girip, fotoğraflar ekleyebilirsiniz.
Kontrol paneline giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan profil butonuna dokunarak desen ve renk seçebilirsiniz.
Evet, uygulamayı satın aldıktan sonra kontrol panelimizden logonuzu ekleyebilirsiniz.
İşletmenize Ait Ürünler ile ilgili Kategoriye girdikten sonra, burada mevcut ürünlerinizi düzenleyebilir veya yeni ürün eklemesi yapabilirsiniz. Burada ürün ile ilgili olarak “Resim Çek” veya “Dosya Seç”’i kullanarak ya ürününüzün o an fotoğrafını çekip yükleyebilir ya da daha önce resim dosyası halinde bulunan fotoğrafını yükleyebilirsiniz.
Kontol Paneli’nize girdikten sonra, İşletmenize Ait Ürünler’de , ilgili kategori kısmında Ürünler tuşu bulunmaktadır. Buradan o kategoriye ait tüm ürünleri ekleyebilir, çıkarabilir ve yönetebilirsiniz.
Kontrol paneline girip “İletişim Bilgileri” kısmından, işletmenize ait iletişim bilgilerini değiştirebilir veya düzenleyebilirsiniz.
Kullanıcı ismi ve parolanızla girdiğiniz Kontrol Panelinde, İşletmenize Ait Ürünler kısmı altında, yeni Kategori oluşturmak için bir alan vardır. Bu bölümden istediğiniz kadar yeni kategori üretebilir ve kategorilerinizi yönetebilirsiniz.

Satın Alma

Kayıt formunu doldurduktan sonra dilerseniz web browser üzerinden, dilerseniz  akıllı cihazlarınızdaki Kubit webcep uygulamasından giriş yapabilirsiniz.
Web sayfamızdaki talep formunu doldurarak ya da uygulama içerisindeki “Kayıt Ol” sekmesini kullanarak sistemimize üye olabilirsiniz.

Diğer Sorular

Yayınlanma ve uygulamanın güncel tutulması sorumluluğu firmamıza aittir. Sadece uygulamanın içeriğinin sorumluluğu, uygulamayı satın alan kişiye aittir. Yanlış, hatalı, aldatıcı ve uygunsuz içerik ve yasal olmayan içeriklerden, IOS ve ANDROID’in onaylamadığı ve yayınlamadığı uygulamalardan firmamız sorumlu değildir.
Uygulamanın belirli bir süresi yoktur. Uygulamayı ilk başta aldıktan sonra başka bir ücret ödemezsiniz. Yalnızca, verilerin saklanması, hosting hizmetleri, uygulamanın IOS ve ANDROID sistemleri için güncellemelerinin yapılması ve benzeri hizmetler için ödenen yıllık üyelik aidatı vardır. Üyelik aidatı ödenmediğinde; veriler saklanamadığı ve gerekli güncellemeler yapılamadığı için uygulamanız yeni model telefonlarda ve sürüm güncellemeleri sonrasında çalışmayacaktır.
Web sitemizdeki veya cep telefonu uygulamamızdaki satın al kısmından sonra kredi kartı bilgilerinizi girerek veya web sitemiz üzerindeki banka hesap numaralarımıza havale yaparak ödeme yapabilirsiniz.
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. İlk satın almadan sonra yıllık üyelik bedelleri haricinde bir ücret alınmayacaktır. Müşteri talepleri doğrultusunda uygulamada yapılan değişiklikler ve ek özellikler özel olarak fiyatlandırılacaktır.
Uygulamamız sipariş formunu içermekte ve siparişi alan firmanın müşteri ile iletişime geçmesini sağlamaktadır. Satıcı ve müşteri arasında ödeme ile ilgili bir özellik bulunmamaktadır. Kullanım alanının çok geniş olması sebebiyle; kapıda ödeme, kredi kartı, sanal pos gibi ödeme seçeneklerinin yanında satıcı ile müşteri arasında yapılan anlaşmalardan sonra peşin, vadeli, havale, çek ve senet ile ödeme vb. ödeme sistemlerinin olmasından dolayı Kubit webcep uygulamasına bir ödeme sistemi konulmamıştır. İlerleyen zamanlarda müşteriler için istenilen özel ödeme yöntemleri, müşteri isteğine bağlı olarak program içine eklenebilecektir.
İnternet sitemizdeki iletişim formundan, iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.